Поршневі насоси - Самоскид - Однопотоковий
Серед усіх типів гідравлічних помп особливо потрібними в Україні є плунжерний, він же поршневий насос. Цей агрегат широко використовується у гідравліці транспортних засобів та інших сферах діяльності людини.
Маючи масу переваг, він коштує відносно недорого, а також є простим в обслуговуванні та експлуатації. У нашому інтернет-магазині можна купити поршневий насос у різних модифікаціях за помірною вартістю.
Поршневі насоси від «Гідромаркету» відрізняються високою якістю та низькою вартістю
Поршневий насос, ціна якого у нас є цілком доступною, є різновидом об'ємних гідравлічних машин. У ньому роль витіснювача (чи витіснювачів) грають чи кілька поршнів, мають зворотно-поступальний хід.
Відмінною рисою таких агрегатів від інших моделей об'ємних насосів є те, що вони не оборотні, тобто не можуть функціонувати в режимі гідравлічного мотора, оскільки в їх конструкції є клапанна система розподілу.
Плунжерні пристрої не варто плутати з роторно-поршневими моделями - радіально-поршневими та аксіально-поршневими, які мають суттєві конструкційні особливості та відмінності.
Каталог поршневих насосів нашої компанії включає вироби вітчизняних і закордонних виробників, тому ви легко підберете оптимальну за ціною і якістю модель.
Плунжерні насоси та особливості їх вибору
За бажання купити плунжерний насос варто ретельно вибирати агрегат, щоб не витратити гроші даремно. При підборі моделі варто врахувати:
- сферу застосування;
- в'язкість та інші особливості середовища;
- технічні параметри машини (потужність, тиск, робочий об'єм, діаметр з'єднань);
- виробник та його гарантії;
- матеріал виконання камери, валу, клапанів, затвора, втулки циліндра та ущільнень (варто уважно вивчати маркування);
- вартість виробу (залежить від усіх перерахованих вище факторів).
На вітрині нашого інтернет-магазину ви знайдете плунжерний насос, який відповідає міжнародним та європейським стандартам та при цьому обходиться зовсім недорого.
Застосування поршневого насоса
Плунжерна помпа використовується людиною з античних часів. Вона універсальна і не може експлуатуватися лише в тому випадку, коли потрібно перекачувати рідке середовище у великій кількості. Працювати агрегат може з різними рідинами – водою, олією, паливом, хімічно агресивними та вибухонебезпечними речовинами.
Застосовується таке насосне обладнання в побуті (для обслуговування систем для поливу сільськогосподарських ділянок, трубопроводів автономного водопостачання будівель), в харчовій (вони делікатно поводяться з середовищем, що перекачується) і хімічної промисловості, на транспорті (наприклад, в системах подачі палива у двигунах внутрішнього згоряння).
З чого складається поршневий насос
Поршневий насос складається з ряду елементів, що злагоджено взаємодіють один з одним. Конструкція агрегату включає:
- порожнистий усередині циліндр із металу;
- кривошип;
- механізм розподілу, що складається із клапанів;
- шатун;
- поршень плунжерного типу (або кілька штук).
Додаткові конструктивні елементи шатун і кривошип складають основу силової частини агрегату, а в циліндрі відбуваються всі робочі процеси.
Переваги та недоліки поршневих насосів
Придбати плунжерну помпу варто завдяки тому, що вона має безліч важливих переваг, ключовими з яких є:
- висока надійність пристрою, викликана застосуванням у виробництві дуже якісних та міцних матеріалів;
- проста конструкція та особливий принцип роботи, завдяки чому агрегат рідко виходить з ладу і при цьому має високий рівень ремонтопридатності;
- машина може функціонувати з носіями, під час роботи з якими висуваються особливі вимоги до насосного обладнання;
низька ціна виробу.
До недоліків, якими володіє агрегат, належить низька продуктивність, невеликі технічні можливості. Однак його цілком вистачає, якщо не планується перекачувати великі обсяги рідкого середовища.